○ Kurumsal

Dünya markaları Sizin için Toplandı !

2001 yılında Alanya’da kurulan Arslanlar Gıda, bugün yiyecek ve içecek sektöründe ithal gıda ürünleri konusunda Türkiye’nin öncü firmalarının bayiliğini yapmaktadır.

Yirmi ülkeden sektörlerinin dünya lideri olan 70 firmanın 1000’in üzerinde ürününü bünyesinde bulundurarak Alanya genelinde dağıtımını yapmaktadır. Geliştirdiği portföy ile Tex-Mex, İtalyan, Japon, Çin, Hint, Tayland, Fransız ve diğer dünya mutfaklarında kullanılan yaklaşık 1000’in üzerinde ürünü sizlere sunmaktadır.

0
Yıllık Tecrübe
0
Marka
0
Müşteri Portfoyü
0
Distiribütor & Bayilik

Dünya lezzetleri ayağınıza gelsin

Ürün çeşitliliği, gıda güvenliği, kalite, insan sağlığı ve mutlu müşteri ilişkilerini ilke edinmiştir. yeni mutfak trendlerini sizlerle tanıştıran Arslanlar Gıda, ürün portföyünü geliştirmeye devam edecektir.

Arslanlar Gıda 24 ülkeden 70 ayrı firmanın Alanya temsilcisidir. Bünyesinde bulunan her marka kendi alanında dünya lideridir. Gıda sektöründeki yeni akımların takipçisi olan Arslanlar Gıda, dünya lezzetlerini Alanya ile tanıştırmayı misyon edinmiştir. Dünya çapında profesyonel aşçıların ilk tercihi olan bu markalar, ürün kalitesinin de garantisidir.

Hesabım